Amasya Valiliği
Amasya Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Amasya Valiliği
Amasya Valiliği
İl Müdürlüğümüz Personelleri Dâhili Telefonları
Sıra
No
ADI SOYADI  GÖREVİ Dahili
Tel
1 Ahmet Özkan KAYA İl Müdürü 200
    Sekreterlik 201-204
2 Osman TOK İl Müdür Yardımcısı 202
3 Erdoğan KÖSELİ İl Müdür Yardımcısı 203
4 Sertan KÖYLÜ Milli Emlak Müdürü 5016
5 Ali Osman TORBACI Teknik Uzman(Bakanlık Geçici Görevli) 150
6 Hakkı DİNÇ Milli Emlak Müdür Yardımcısı 412
7 Metin YÜKSEL Alt Yapı ve Kentsel Dön.Hizm.Şb.Md. 300
8 Nazım ALTINÇAĞ İmar Plan. Sorumlu Şube Müdürü 307
9 Şemsettin YAVUZ Yapı Den. ve Yapı Malz. Şb Md. 123
10 Mithat ÖZYURT Proje ve Yapım İşleri Sor.Şb.Md. 314
11 Sevim SÖKÜT Çevre.Yön.ve Den. Şb.Md. 205
12 Betül Ayşe ÖZDAL ÇED ve Çevre İzin.Sor.Şb.Md. 400
13 Sevim SÖKÜT Tabiat Var.Koruma İşl. Şube Müdürü 205
14 Binnur AKKAYA Bilgi Tek.İns. Kay.ve Des.Hiz.Şb.Md. 101
15 Ömür TİRYAKİ Yerel Yönetimler Şb.Md. 150
16 Macit KARADENİZ Personel Şefi 112
17 Zeynel DEMİRBAĞ İdari İşl.Şefi 109
A  
18 Atıf Emre BAYINDIR Şehir Plancısı 305
19 Abdullah TÜNAYDIN İnş.Müh. 301
20 Adem BODUR Çevre Müh. 402
21 Ahmet ERDEM Memur 115
22 Ali ŞEKER Teknisyen 106
23 Ali ZORLU Elk.Elro.Müh. 323
24 Ayşe CAN BİÇİCİ Mimar 119
25 Ayşemin SEYRAN İnş.Tek. 302
26 Aysun  ÇALIŞKAN Memur 122
27 Aslıhan  ÖZEL V.H.K.İ(Milli Emlak Müd.) 411
28 Ahmet KAYGUSUZ Mak.Müh.(Gençlik Spor.Geçici Görevli) 313
29 Adil KARACA V.H.K.İ(Milli Emlak Müd.) 423
30 Atalay KILIÇ Sürekli İşçi(Yemekhane) 6152
31 Aydın UYAR Sürekli İşçi(Şoför) 188
B  
32 Barış KÖROĞLU Jeoloji Müh. 312
33 Bülent KARADEMİR V.H.K.İ.(Taş.Kayt.Kont.Yetkilisi) 156
34 Bülent GÜLEÇ Sürekli İşçi (Güvenlik) 180
35 Burak KIŞLACIKLI Sürekli İşçi (Şoför) 188
C  
36 Cem ÖZCAN Şehir Plancısı 325
D  
37 Doğan YAZICI Hizmetli 0
E  
38 Emin ULUDAĞ V.H.K.İ 127
39 Emrah BİLDİK İnş.Müh. 303
40 Esra KELEŞ Mimar 117
41 Ertuğrul ARSLAN Teknisyen 124
42 Engin BAYTAN Memur 155
43 Etem ALGAN İnş.Müh. 118
44 Erhan EVREN Milli Emlak Uzmanı 429
45 Esen SUNAR Milli Emlak Uzman Yrd. 417
46 Eren TAŞÇI V.H.K.İ(Milli Emlak Müd.) 418
47 Emre CEYLAN V.H.K.İ(Milli Emlak Müd.) 419
48 Emre BAŞ Sürekli İşçi(Güvenlik) 180
F  
49 Fatih ESKİOĞLU V.H.K.İ 105
50 Fuat ULUDAĞ V.H.K.İ(Milli Emlak Müd.) 415
51 Fatih BEKAR V.H.K.İ.(G.Hacıköy Milli Emlak Şefliği)  
G  
52 Gökhan KAYA Elk.Eltro.Müh. 321
53 Gökçen ÇELEBİ SİNAN Sürekli İşçi(Güvenlik) 180
54 Gülay VURAL V.H.K.İ. (G.Hacıköy Milli Emlak Şefliği)  
55 Gülümser KÜÇÜKKAHYAOĞLU Sürekli İşçi (Yemekhane) 6152
H  
56 Hamide TAŞBEK Teknisyen(Milli Emlak Müd.) 422
57 Hamide KESKİNER V.H.K.İ.(Taşova Milli Emlak Şefliği)  
İ  
58 İbrahim CEYHAN Çevre Müh. 401
59 İlhan AKÇAY Mak.Tek.(Milli Eğitim Müd. Geç.Görevli) -
60 İnci YUMAK V.H.K.İ. (Göynücek Milli Emlak Şefliği)  
61 İsmail ÇALIŞKAN V.H.K.İ.(Merzifon Milli Emlak Şefliği)  
K  
62 Kübra YÖRÜK V.H.K.İ. (Göynücek Milli Emlak Şefliği)  
63 Kürşat ÇANKAYA Sürekli İşçi (Güvenlik) 180
M  
64 Metin YAŞAR Milli Emlak Uzmanı (Denetmen) 327
65 Mehmet ARTAR Sürveyan 103
66 Mehmet BAŞ Elk.Tek. 405
67 Muhammed Akif KORKMAZ Şehir Plancısı 304
68 Mustafa DÖVEN İnş.Müh. 310
69 Mustafa ÖZER Elk. Tek. 404
70 Mustafa Tuğrul BAĞÇECİ Mak. Müh. 326
71 Mehmet BABACAN V.H.K.İ(Milli Emlak Müd.) 420
72 Metin YAVUZ Sürekli İşçi (Bilgi İşlem) 121
73 Mustafa CABA Sürekli İşçi (Güvenlik) 180
74 Mustafa BOLAT Sürekli İşçi (Şoför) 188
75 Mehmet KOÇ V.H.K.İ.(Merzifon Milli Emlak Şefliği)  
76 Muhammmed ÇİNTAŞ V.H.K.İ.(Suluova Milli Emlak Şefliği)  
N  
77 Naime ÇORSUZ Kimyager 406
78 Neşe ÇARDAK V.H.K.İ 120
79 Nihat SAAT Mimar 315
80 Necati TAŞKAYA V.H.K.İ.(Merzifon Milli Emlak Şefliği)  
O  
81 Osman AKYILDIZ İnş.Tek. 403
82 Okan EROL Hizmetli 0
Ö  
83 Önder ARSLAN Çevre Müh. 406
84 Özcan ÖZSOY V.H.K.İ 427
85 Ömer KARAKAYA Sürekli İşçi (Güvenlik) 180
R  
86 Recep KARAKAŞ İnş.Tek. 102
87 Rıfat KOÇAK Sürekli İşçi (Bakanlık Geç.Görevli) 204
88 Reşit AYDIN Milli Emlak Uzmanı(Merzifon M.E.Şefliği)  
S  
89 Salih ÖZGEN V.H.K.İ 0
90 Serdar Hamza ÖNAL Elk.Eltro.Müh. 322
91 Semra KATIRCI V.H.K.İ(Milli Emlak Müd.) 424
92 Sümeyye ALGAN V.H.K.İ(Milli Emlak Müd.) 411
93 Sebiha IŞIKLI Sürekli İşçi(Sekreter) 201
Ş  
94 Şelale UYKUR YILDIRIM Mimar 320
95 Şükrü DOĞAN V.H.K.İ(Milli Emlak Müd.) 421
T  
96 Tekin ÖZKÖK 4/B personel (Taşova Milli Emlak Müd.)  
97 Talet ORUÇ Milli Emlak Uzmanı 410
98 Tülin KOÇYİĞİT V.H.K.İ(Milli Emlak Müd.) 426
U  
99 Uğur DERTLİOĞLU V.H.K.İ 116
Ü  
100 Üzeyir ŞİMSEK Harita Müh. 317
V  
101 Vedat KESKİN İnş.Müh. 316
Y  
102 Yılmaz KÖKSAL Çev.Müh. 428
103 Yaşar ŞEN V.H.K.İ.(Santral) 0
Z  
104 Z.Abidin BEYAZIT İşçi 0
105 Zeynep YILMAZ V.H.K.İ 128
106 Zülfiye ÖZEN V.H.K.İ 125

 

PDF Olarak Yazıcı Çıktısını Al -  Kaydet - Görüntüle